po godzinach

Instagram

do obejrzenia

BEHANCE

do popisania

hello@pomelovisual.com

w pracy

FACEBOOK

do posłuchania

SPOTIFY

do pogadania

799 257 469

Połączyliśmy siły,od
teraz jako Pomelo visual.

Otwarcie mówimy, że jesteśmy na rynku nowi. Dlatego też oferujemy najświeższe i najbardziej aktualne na rynku rozwiązania, które zwiększą waszą widoczność ponad konkurencję. Nasze poprzednie doświadczenia, połączone w jedną całość kreują zupełnie nowe rzeczy.

Grafik potrzebujący portfolio musi zlecić napisanie strony www, gdzie znajdą się jego prace. Programista, aby napisać dobrze wyglądającą stronę www musi zlecić zaprojektowanie strony. Właściwie tak powstało Pomelo

Od zera do pomela Historia Pomelo Jak to się zaczęło?

Od zera do pomela Historia Pomelo Jak to się zaczęło?

Zaczęło się od.. fotografii i momentu, w którym strona internetowa zaczęła być niezbędnym elementem naszej dalszej drogi. Naszym pierwszym klientem byliśmy, my sami. Wcześniej pracowaliśmy w agencjach i “na freelancerce”, jednak postanowiliśmy kontynuować nasz kolektyw w oparciu o kolejny projekt. Tak powstało Pomelo. Postanowiliśmy pracować razem również w tej dziedzinie i tak zostało do dziś.

Czym się kierujemy?

Kierujemy się tym, że nazywając się specjalistami w pełni utożsamiamy się z tym stwierdzeniem. Zależy nam na wartościowych projektach i tylko takie Wam oddajemy - jak już wspominaliśmy, wszystko może być sztuką. :)

Skąd się to bierze?

Wszystko co robimy było przetestowane na naszej własnej skórze, od pierwszej strony internetowej, przez logo, aż po copywriting, który dopełnia nasz wachlarz umiejętności.

Jak do tego doszło?

Doświadczenie mierzone w wiedzy, nie w latach. Intensywnie rozwijamy się w tym co robimy, szczęśliwie, praca to nasza pasja i nie zapowiada się, że się to zmieni.

 • 2018

  Pierwsze zlecenie komercyjne

 • 2019

  Pół człowiek, pół grafik

 • 2020

  Fotograf i programista w jednym

 • 2021

  Moment, w którym hobby stało się poważne

 • 2022

  Największy rozwój i pierwsza wzmianka o Pomelo

 • 2023

  Pomelo, oficjalnie

 • Właściwie to grafika wyewoluowała z rysunku. Był Instagram z rysunkami i był chętny na wykorzystanie jednego z obrazów na okładkę singla, ale trzeba było go poprawić graficznie.. i tak się zaczęło :)

 • Jako grafik zwiedziłem korporacje i agencję. Każde z tych miejsc znacząco poszerzyło moje horyzonty. W tym roku zacząłem dostawać pierwsze zlecenia jako freelancer.

 • Zanim powstała strona, trzeba było wiedzieć jak ją napisać. Do dzisiaj nie wiem jak, w tak krótkim czasie, można się tyle nauczyć. Artur który wówczas uczył się Javy postanowił całkowicie zmienić technologie i w krótkim czasie sprostał oczekiwaniom mimo, że projektowanie graficzne było naszym zespole było znacznie wcześniej.

 • W tym roku powstała strona dotycząca fotografii. Coraz częściej polecaliśmy wzajemnie swoje usługi realizując prace dla wielu klientów.

 • Zaczęła napływać do nas spora ilość zapytań o kompleksowe usługi. Wtedy został poruszony temat przejścia pod jeden szyld i działania jako kolektyw. Rok, w którym rozwinęliśmy się o nowe kategorie w portfolio.

 • Strona pomelovisual.pl zaczyna funkcjonować. Zaczynamy zbiór naszych dzieł w jednym miejscu, pod jednym szyldem.